x
Promosyon

Tüm Ürünlerimizi Görmek için Lütfen TIKLAYINIZ....

Promosyon Nedir;
Promosyon; Yarım elma, gönül alma tarzı çok kulanılan bazı gündelik ve genelde fiyatı ucuz ürünler üzerine, marka veya logonuzun bu ürünlere basılması ve bu ürünlerin potansiyel hedef kitlenize hediye edilmesidir. Promosyon bir hediye değildir.. Siz bu hediye ile ilk olarak hediye alan kişilerin kalbine girersiniz. İkincisi promosyon ürünü ile markanızın reklamını daha uzun bir şekilde yapma imkanı bulursunuz. 


Neden Promosyon yapılmalı;

Firmanızın marka değeri taşıması için,
Firmanıza ait bir kurumsal kimliğin oluşmasında
Firma veya kurumunuzun adı, ellerden düşmeyecek ellerde dolaşacak ve markanız akılda kalacak 
Milyonları akıtarak yazılı ve görsel basında firma veya ürün tanıtımı yapmaya çalıştığınızda sıcak satışı değil ürünüzün veya markanızın marka değeri oluşmasını hedeflersiniz. Promosyon ürünleri ile Marka tanıtımınızı daha az bütçeyle, hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşarak bu tanıtımı yaparsanız. 

Promosyonel tanıtım için hangi zaman doğrudur ?

Her zaman ve mevsim için ideal promosyon ürünleri bulunmaktadır. Dolayısıyla firmalar veya kurumlar promosyon tanıtımı için hangi dönemin kendileri için önemli olduğuna kendileri karar vermelidirler. 
Promosyon için hedef kitlesinin hareketlerini takip etmeli ve promosyon yapacağı zaman için hazırda bütçe bulundurmalıdır.Yıl'a kış ayı ile başlarız kış ayları için bir çok promosyonel ürünler bulunmaktadır. Promosyon ürünleri sadece kış ayları için ideal olabileeği gibi mevsimlik ürünleride kış aylarında kullanarak promosyon yapmak mümkündür. Örneğin kış aylarına özgü promosyon ürünleri olarak en çok Kupa, termos, bardak ve battaniyeler öne çıkmaktadır. Bu ürünler kış aylarında çok sık kulandığımız ürünlerdir.  Hatta Promosyon kupa, termos ve bardakları elimizden düşürmeyiz. Ayrıca kış aylarına özel mont, palto, şapka, bere ve atkı gibi üzerimizde taşıdığımız hatta çıkarmadığımız promosyon ürünlerinide kışlık promosyon olarak sayabiliriz. Bu ürünler firmamıza veya kurumumuza bir hava katar. Firmamız adına yaptırdığımız bu promosyon ürünlerini giyen personel firma tanıtımına görsel olarak olumlu katkı sağlamaktadır. 

İlkbahar ve son baharda promosyon ürünü olarak birçok ürünü kulanabiliriz, hatta diyebiliriz ki promosyonel ürünlerin % 80'ni bu aylarda kulanılabilir. Bu aylar hem işlerin çok yoğun olduğu aylardır, hem okulların açıldığı aylardır. Bu aylarda herkes aktif ve ya iş başındadır yada eğitimdedir. Dolayısıyla tüketimin en çok olduğu aylar bu aylardır. Bu aylarda kalem, kartvizitlik, cüzdan, ajanda, anahtarlık, saat, çanta v.s. yüzlerce promosyon olabilecek ürün tanıtım için kulanılabilir.

Yaz mevsiminde yaza özgü promosyon ürünleri ön plana çıkmaktadır. Yazın en çok yaptırılan promosyon ürünleri başında , Şapka ve Gölgelik plaj şemsiyesi ön plana çıkmaktadır. Oyuncak, top çeşitleri, piknik masa ve çantaları, çakı, buzdolabı magnetleri gibi bir çok promosyon ürününü yazın kullanmaktayız. Diğer promosyon ürünleri bu mevsimde çok rağbet görmemektedir. 

Mevsimlik Promosyon ürünleri her mevsim kullanılabilir. Bazı promosyon ürünleri çok bazıları az kullanılsada her mevsim kullanılabilecek promosyon ürünleri kısaca; bardak, kupa, plaket, anahtarlık, fener, çakmak, kalem, kartvizitlik, ajanda, usb, powerbank  vs. sayabiliriz.

En çok Tercih edilen promosyon ürünleri nelerdir?

Promosyon ürünleri firma veya kurumların düşük bir bütçe ile daha fazla kitleye ulaşmak istedikleri bir reklam mecrasıdır. Bu sebeple daha az maliyetli ürünler daha rağbet gören ürünlerdir. Promosyon ürünü eğer ucuzsa daha çok ürün promosyon ürünü olarak kullanılabilir. Yani promosyon ürünü daha çok kişiye ulaşır ve tanıtım daha fazla kişiye ulaşmış olur.Burada ucuz promosyon ürünleri hakkında şunları söylemek gerekir. Ucuz ve kalitesiz promosyon ürünü ile kaliteli ürünü ucuza almak arasında fark bulunmaktadır. Ucuz promosyon ürünleri genelde ithal menşeili olup kalitesiz olabilmektedir.  Ürünün ithal olması kusur değil, ithalatçının biraz daha fazla kazanmak için ithal ürünün kalitesini düşürmesi asıl problemdir. Sonuçta promosyon olacak ürünü ithal edecek firmanın tercihleri belirlemektedir. Bu tarz ürünler çok ucuz olup promosyon olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünlerin ömrü kısa olduğu gibi Promosyon tanıtımıda kısa olmaktadır.

Promosyon ürününde kaliteyi ucuza almak çok önemlidir. Promosyon firmalarıyla kıyasıya pazarlıkla ürünleri daha ucuza almak mümkündür. Burada Kıyasıya fiyat pazarlığı yapacağınız firmanın sağlam ve güvenilir olması önemlidir. Bu firmanın getirdiği ürünlerin kalitesi çok önemlidir. Hemen kırılan ve çokça yaptırılan promosyon ürünü yerine uzun süre kullanılabilen fakat fiyatı biraz daha fazla ürünleri kulanmanızı tavsiye ederiz.

Promosyon olacak ürünler kaliteli olmalıdır, Uzun ömürlü olmalıdır. Promosyon ürünü gösterişili ve kulanışlı olmalıdır. promosyon ürünü elllerde dolaşmalı, evlerde ve ofislerde baş köşelerde sergilenmelidir ki, promosyon'un amacı olan tanıtım, hedefi 12'den vursun.

Promosyon ürünlerde olmazsa olmaz özellik promosyon üzerine yapılan baskıdır. Promosyon baskısı eğer kalitesiz ve öznsiz ise promosyon yerine hediyelik eşya almışsınız demektir. Promosyon ürünü üzerinde görülemeyen veya kalitesiz bir baskı promosyon ruhuna aykırıdır. Promosyon ürünler üzerine net bir baskı yapılmalı ve bu baskı uzun süre ürün üzerinde durmalıdır.

Promosyon ürünler üzerine ürünün niteliği ve niceliğine göre çeşit çeşit baskı yapılabilir. Genelde yapılan baskı türleri Serigrafik baskı, lazer bası, UV yani renkli baskı, Tampon baskı, sıcak baskı vs. Bu baskı türleri ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Beyaz promosyon olarak senelerdir bu ektörede çalışmaktayız, tecrübeli bir ekiple bu tecrübemizi sizlere daha iyi hizmet etmek amacıyla Beryaz promosyon altında birleştirdik. İstanbul istoç'ta promosyon'un merkezinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Promosyon ürün yelpazemiz gayet geniştir. sitemizde binlerce promosyon ürünü bulacaksınız. Bu promosyon ürünleri hakkında bilgi almak için bizleri her daim arayabilirsiniz.  

Promosyon baskı kalitemizi ve ürünler üzerine hangi baskının yapılabileceğini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. 
Promosyon ürünleri hakkında sizlere önerilerimizi öğrenmek isterseniz bizi aramaktan çekinmeyiniz.
Promosyon ürün baskı fiyatlarımızı sizlere teklif olarak atalım.

Toplu siparişleriniz için sizlere en uygun fiyatları vermeye gayret etmekteyiz. Sizlere özel ürün ve baskı fiyatlarımızın olduğunu unutmayınız.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.