Müşteri Hizmetleri

Satış:

İlyas Temelilyas@beyazpromosyon.com > 0533 047 83 64

İbrahim Tekinibrahim@beyazpromosyon.com > 0542 838 49 01

Recep Bayraktaroglu > recep@beyazpromosyon.com > 0533 052 95 30

İstanbul Anadolu Bölge : Emrullah Er >emrullah@beyazpromosyon.com > 0533 031 01 61

Ankara Bölge : Metin Akçay > metin@beyazpromosyon.com > 0533 031 03 01

İzmir Bölge :Kürşat Akman > kursat@beyazpromosyon.com > 0542 825 62 90

İsa Duran (Satış & Sevkiyat) bilgi@beyazpromosyon.com > 0212 659 52 23 Dahili: 110

 (Grafik) > grafik@beyazpromosyon.com > 0212 659 52 24        Dahili :150

 

Beyaz Tanıtım Promosyon Dış Tic.Ltd.Şti.

İstoç 29. Ada No:81-83 Bağcılar / İSTANBUL

Tel: +90 (850) 533 1 555  &  +90 (212) 659 52 23 (pbx)

Fax: +90 (212) 945 29 16

info@beyazpromosyon.com

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

  YAPI KREDİ BANKASI İSTOÇ METRO ŞUBESİ
TÜRK LİRASI  - TR 3700 0670 1000 0000 4973 6279
USD  - TR 3100 0670 1000 0000 4973 6290
EURO - TR 5200 0670 1000 0000 4973 6300

                   ZİRAAT BANKASI 
TÜRK LİRASI  HESAP NO: 2522-81927938-5001   TR 7000 0100 2522 8192 7938 5001
USD                HESAP NO: 2522-81927938-5002 TR 4300 0100 2522 8192 7938 5002
EURO             HESAP NO: 2522-81927938-5003 TR 1600 0100 2522 8192 7938 5003

-
TÜRKİYE FİNANS (TL) İSTOÇ ŞUBESİ (127)
HESAP NO: 3011015-2
IBAN: TR270020600127030110150002 
TÜRKİYE FİNANS (USD) İSTOÇ ŞUBESİ (127)
HESAP NO: 3011015-101
IBAN: TR700020600127030110150101

 
TÜRKİYE FİNANS (EURO) İSTOÇ ŞUBESİ (127)
HESAP NO: 3011015-102
IBAN: TR430020600127030110150102
-
             FİNANS BANK BAKIRKÖY ŞUBESİ
TÜRK LİRASI - TR16 0011 1000 0000 0068 3371 08


                                        ALICI ÜNVANI : "BEYAZ TANITIM PROMOSYON DIŞ TİC.LTD.ŞTİ." OLARAK BELİRTİNİZ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.