x
İletişim
Beyaz Tanıtım Promosyon Dış Tic.Ltd.Şti.

İstoç -  29 Ada No 81-83  Bağcılar / İstanbul

Tel :      0212 659 52 23 - 24

Fax :     0212 945 29 16

Email     info@beyazpromosyon.com

Web      www.beyazpromosyon.com

İstanbul Bölge

Erhan Alış erhan@beyazpromosyon.com 0543 766 37 38 Dahili : 145

Faruk Aygün:faruk@beyazpromosyon.com 0542 136 41 32 Dahili : 146

Osman Kaleli : osman@beyazpromosyon.com 0542 136 41 33 Dahili : 140

Kadir Temel kadir@beyazpromosyon.com 0536 811 03 92 Dahili : 146

İbrahim Tekin ibrahim@beyazpromosyon.com 0542 838 49 01 Dahili:120

İlyas Temel ilyas@beyazpromosyon.com 0533 047 83 64          Dahili : 130

İsa Duran (Satış & Sevkiyat) bilgi@beyazpromosyon.com > 0212 659 52 23 Dahili: 110

(Grafik)  grafik@beyazpromosyon.com > 0212 659 52 24        Dahili :150

Muhasebe muhasebe@beyazpromosyon.com  Dahili : 101

 

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

YAPI KREDİ BANKASI İSTOÇ METRO ŞUBESİ

TÜRK LİRASI TR 3700 0670 1000 0000 4973 6279
USD TR 3100 0670 1000 0000 4973 6290
EURO TR 5200 0670 1000 0000 4973 6300

ZİRAAT BANKASI İSTOÇ ŞUBESİ

TÜRK LİRASI HESAP NO: 2522-81927938-5001
TR 7000 0100 2522 8192 7938 5001
USD HESAP NO: 2522-81927938-5002
TR 4300 0100 2522 8192 7938 5002
EURO HESAP NO: 2522-81927938-5003
TR 1600 0100 2522 8192 7938 5003

ALBARAKA TÜRK: TR33 0020 3000 0837 8289 0000 01

GARANATİ BANKASI : TR59 0006 2000 3590 0006 2938 43

ALICI ÜNVANI "BEYAZ TANITIM PROMOSYON DIŞ TİC.LTD.ŞTİ" OLARAK BELİRTİNİZ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.