White Photo Girlfriend Birthday Card Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası (3).png (331 KB)
İletişim
Beyaz Tanıtım Promosyon Dış Tic.Ltd.Şti.

İstoç -  29 Ada No 81-83  Bağcılar / İstanbul

Tel :      0212 659 52 23 - 24

Fax :     0212 945 29 16

Email     info@beyazpromosyon.com

Web      www.beyazpromosyon.com


Satış Ekibi:

İlyas Temelilyas@beyazpromosyon.com > 0533 047 83 64    Dahili: 130

İbrahim Tekinibrahim@beyazpromosyon.com > 0542 838 49 01   Dahili: 120

Recep Bayraktaroglu > recep@beyazpromosyon.com > 0533 052 95 30   Dahili: 140

Bayram Üstünay bayram@beyazpromosyon.com > 0549 620 34 35    Dahili: 125

Metin Akçay  >   metin@beyazpromosyon.com  > 0533 031 03 01    Ankara Bölge

İsa Duran (Satış & Sevkiyat) bilgi@beyazpromosyon.com > 0212 659 52 23 Dahili: 110

 (Grafik) > grafik@beyazpromosyon.com > 0212 659 52 24        Dahili :150

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.