x
Hakkımızda

Beyaz Tanıtım Promosyon Dış Ticaret Ltd. Şti
2015 yılında kurulmuş olan BEYAZ PROMOSYON, Eşantiyon ve hediyelik eşya ürünleri ile imalat-ithalat ve ihracat yapmaktadır. Bu sektöründe geniş bir bayii ağı ile iç ve dış pazarlara hizmet vermektedir.


Beyaz Promosyon
 kurulduğu ilk günden bugüne hizmet ve ürün kalitesini daima ilk sırada tutmuş ve müşterilerine doğru ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir.


Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan BEYAZ PROMOSYON bu doğrultuda PROMOSYON sektöründe ilkelerinden taviz vermeden  hizmet sunmaktadır. Geniş bir showroomda sergilediği ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken,bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında  BEYAZ PROMOSYON markasını tercih etmektedirler.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.