x
Promosyon Çanta

Tanıtım ve reklam aslında daima göz önündedir. Tüm gün boyunca bulunduğumuz her yerde mutlaka bir ürünün markanın reklamını belki de farkında bile olmadan bilincimize almış oluruz. Çünkü her baktığımız objede mutlaka bir marka ve onların hafızada kalmasını sağlayacak şekilde bir isim ya da logoları bulunmaktadır.


Bunlardan biri de çoğu kişinin iş hayatında aktif olarak kullandığı ve sadece iş yerlerinde olmakla kalmayıp tüm gün gittikleri her yerde beraberlerinde taşıdığı ve ellerinde en çok dikkat çeken şey olarak promosyon çanta olmaktadır. Sade ve klasik modeller olduğu kadar çok amaçlı spor evrak çantaları yanında laptop da taşınabilen iş çantaları gibi standart spor sırt çantalarında bile marka logo isim gibi firma ve tanıtım çalışmaları yapılabilmekte istenilen doğrultuda tanıtım en iyi şekilde uygulanabilmektedir.


Plaj çantalarında da aynı şekilde hizmet gösterebilen firmamız satış yaptığınız çeşitli eczane ya da mağaza gibi her yer için de müşterilerine sundukları ürün ve hizmetler için elyaf şık tasarımlı kibar ve reklam tanıtımı sağlayabilen el çantaları da yapılabilmektedir. Aynı şekilde bir çok kişinin tercihi olan bel çantalarında da gerekli uygulamalar yapılmakta promosyon olarak çantalarda geniş kapsamlı bir uygulama yapılabilmektedir.

Tüm promosyon çanta modellerimiz için tıklayın...

Promosyon Çanta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.